SZKOLENIA OKRESOWE BHP

Szkolenia okresowe BHP

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia okresowego BHP bezpośrednio w siedzibie Klienta. Minimalna grupa 15 osób - cena do negocjacji. W sprawie szczegółowych ustaleń prosimy o kontakt z biurem telefonicznie pod numerem 91 43 161 00, 91 4282498 lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Szkolenie okresowe BHP dla nauczycieli oraz pracowników administracyjno - biurowych

Program i formularz zgłoszeniowy

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych

Program i formularz zgłoszeniowy