Organizacja hybrydowego nauczania od 19 do 23 października

W związku z wprowadzaniem od jutra nowych zasad pracy szkoły w strefie żółtej informuję, iż nauczanie hybrydowe w ZCEMiP zostaje oparte o nieznacznie zmodyfikowany plan zajęć uwzględniający wszystkie obowiązkowe zajęcia dydaktyczne, z tym że praca stacjonarna i zdalna szkoły odbywać się będzie naprzemiennie co drugi tydzień. I tak :

od 19.10 - 23.10. 2020r.

1. klasy I i II - praca stacjonarna - uczniowie przychodzą do szkoły wg opublikowanego planu lekcji.
  2.  klasy III i IV - praca zdalna z wyjątkiem zajęć praktycznych które odbywać się będą stacjonarnie. W tym tygodniu na zajęcia stacjonarne przychodzą klasy:

w poniedziałek przychodzi 4Tme,
    w piątek 4Tz,
    w czwartek 4Tmo,
    we wtorek 3Tmoż.

Uczniowie zgłaszają się na platformie Teams wg zasad z ubiegłego roku na pierwszą godzinę zajęć w tygodniu. Forma pracy na kolejnych godzinach w pierwszym tygodniu pracy hybrydowej zostanie ustalona indywidulanie z uczniami.

od 26.10 - 30.10. 2020r.

1.  klasy I i II - praca zdalna w oparciu o platformę Ms Teams wg planu zajęć z ustalonymi godzinami lekcji online.
  2.  klasy III i IV - praca stacjonarna wg opublikowanego planu lekcji.

Cykl ten powtarzać się będzie do odwołania.

Obecność na zajęciach online jest obowiązkowa i wpisywana do dziennika Librus.

Zasady pracy w części zdalnej zostaną ustalone dla każdej klasy indywidualnie w pierwszym tygodniu nauki hybrydowej i obowiązywać będą od 26 października.

O wszelkich zmianach i kolejnych ustaleniach informować będziemy na bieżąco.

Przypominam, że na terenie szkoły w częściach wspólnych obowiązuje noszenie maseczek. Bardzo proszę o zaopatrzenie się w maseczki, a w przypadku maseczek wielokrotnego użytku bardzo proszę o sprawdzanie stanu ich czystości i odpowiednią dezynfekcje.

Elżbieta Moskal Dyrektor ZCEMiP