Niespodzianka świąteczna

Zapraszam do obejrzenia mojego projektu świątecznego pt. „W święta jednak razem”, w którym wzięli udział uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły:
• uczniowie: Gabriela Markiewicz, Karolina Nikołajuk, Julia Marian, Julia Podgórska, Marceli Gołębiowski, Mateusz Sobierajski
• absolwenci: Malwina Głuszko, Katarzyna Dończyk, Jacek Gawron
• nauczyciele: Edyta Antkowiak-Szadkowska, Ewa Kasperec-Capała, Jerzy Myśliwy, Mariusz Szadkowski

Zbliżający się Nowy Rok 2021 niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Miłego oglądania i do zobaczenia w Nowym Roku 2021!

Edyta Antkowiak-Szadkowska