2013.03.12-Spotkanie z ciekawym człowiekiem

12 marca 2013 roku spotkaniem  z kapitanem żeglugi wielkiej  Michałem Starostą  inaugurowano w naszej szkole cykl spotkań z ciekawymi ludźmi. "Żywa lekcja", zorganizowana przez p. J. Wachnik i p. T. Bindas, miała na celu przybliżenie uczniom pracy na morzu, przedstawienie statku morskiego jako centrum logistycznego, ukazanie współzależności ogniw łańcucha logistycznego oraz technologii obróbki ryb. Kapitan podkreślił rangę działań  zespołowych.  Okazało się, że praca na statku jest wielką przygodą, ale również ciężkim  odpowiedzialnym zespołowym działaniem . Spotkanie z kpt. żeglugi wielkiej było bardzo owocne, czekamy więc na kolejne.