Wolontariat Z potrzeby serca - Wielkanocne zajączki

W marcu przygotowywaliśmy się do zrobienia kolejnej niespodzianki dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka, z Hospicjum Domowego i dla dorosłych z Hospicjum w Tanowie. Projekt pod roboczym tytułem Wielkanocne zajączki i słodkie co nieco… zrealizowaliśmy do 1 kwietnia.

Młodzież zaprojektowała i wykonała piękne kartki wielkanocne, zajączki a my zajęliśmy się pieczeniem babek ,babeczek, mazurków i babek. Wspaniałe ciasta upiekły mama Ewy, Pani Stefania i Szymona, Pani Ania którym szczególnie dziękujemy za wielkie serce i doskonałe wypieki, dostarczone do nas przez wspaniałych Panów: Dentystę Nie sadystę i Dario. Znajoma artystka wykonała cudne stroiki.

Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy dostarczyliśmy wszystkie prezenty! Radość dzieci i serdeczne podziękowania od Rodziców oraz Pracowników Hospicjów są dla nas źródłem dobrej energii.

Nasz Wolontariat pięknie się rozrasta i jest wspaniały, wielopokoleniowy.

Ewa, Andżelika, Iza Daniel