2013.03.21-Szkolne Święto Talentów

21 marca 2013 aula wypełniła się gośćmi, którzy licznie przybyli, by zachwycić się talentami  uczniów naszych szkół. Święto Talentów po raz pierwszy w naszej szkole odbyło się dwa lata temu. Jako że było to niezwykle udane przedsięwzięcie, w tym roku również nie zabrakło nam wrażeń estetycznych i okazji do wspólnej zabawy. Prowadzący imprezę Kamil Czaja i Daria Czajkowska powitali Panią Dyrektor Elżbietę Moskal, Panią wicedyrektor Joannę Grębosz-Cichocką, Panią wicedyrektor Beatę Zalewską, Pana wicedyrektora Wacława Kuźmę, grono pedagogiczne, koleżanki i kolegów. Program spotkania był  niezwykle ciekawy, a nawet zaskakujący niespodziankami:

• Gacie Bosmana”- w rockowym repertuarze grupa niezwykle utalentowanych muzycznie i satyrycznie ludzi.
  • Chłopcy z klasy III gimnazjum sportowego zaprezentowali niezwykły film o  przedwojennym, powojennym i współczesnym obliczu miasta i mieszkańców Szczecina.
  • Zaprezentowały się  najpiękniejsze głosy naszej szkoły: Małgosia Wałach, ,Paulina Mikuła, Agata Borucińska , Filip Głuszek i Karol Zaiska, Radek Wajer.
  • Następcy Messiego, Ronaldo, Iniesty- chłopcy z klasy I gimnazjum przedstawili widowiskowy pokaz sportowy!
  •  Niezwykle tajemnicze, gorące rytmy  z afrykańskich bębnów djambe wydobyli chłopcy z klasy III g pod kierunkiem  pana Krzysztofa .
  • Spontaniczny występ chłopców z klasy I g –zaśpiewanie hymnu Unii Europejskiej -wzbudził entuzjazm publiczności!
  • Kulminacyjnym punktem naszego niezwykłego spotkania było wspólne śpiewanie popularnych piosenek.
  • Imprezie  towarzyszył warsztat tworzenia ozdób wielkanocnych. Młodzież uzdolniona plastycznie pod kierunkiem pani Małgosi Kwaśny wykonała przepiękne pisanki.
  • Szkolne Święto Talentów Anno Domini 2013 uznajemy za niezwykle udane. Do zobaczenia za rok!

Agnieszka Szeszko, Iza Sulikowska-Suchy