Wycieczka szkoleniowa

W dniach 08-10 grudnia 2021r. klasa 3 TLimP i uczniowie z klas 3 TLotG oraz 2 Tep uczestniczyli w wycieczce szkoleniowej do Morynia. W Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym "SZAFIR" pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów zdobywali wiedzę i umiejętności z zakresu BHP, pierwszej pomocy, między innymi z pierwszej pomocy urazowej. Przypomnieli sobie podstawowe zabiegi resuscytacyjne - dorosły, dziecko, niemowlę, jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej, jak używać defibrylatora (AED). Na koniec wszystkich zajęć uczniowie przystąpili do egzaminu. Wielu z nich ma predyspozycje na profesjonalnych ratowników. Organizatorem szkolenia było TWR Collegium w Szczecinie.

Uczniowie pomimo wyczerpujących zajęć bardzo dobrze się bawili, mieli siłę na spacery, gry edukacyjne oraz własne przyjemności. W trakcie pobytu spadł śnieg, więc sceneria iście bajkowa. Czterech śmiałków nawet morsowało. Gratulujemy odwagi
				<ul class=