Dni Logistyki i Transportu w ZCEMiP – podsumowanie.

W ramach Dni Logistyki i Transportu w ZCEMiP w miesiącu kwietniu, maju i czerwcu odbyło się szereg działań z tym związanych. Klasy uczące się w zawodach technik logistyk i technik eksploatacji portów i terminali tj. kl. 1 Tep, 2 Tep, 3 TLimP i 3 TLotG uczestniczyły w sumie w sześciu wycieczkach zawodowych do różnych firm. Uczniowie zwiedzili i poznali pracę w Porcie Lotniczym w Goleniowie, na Terminalu Promowym w Świnoujściu a także w DB port Szczecin. Klasa 1 Tep wykonała plakaty nt. TRANSPORT W POLSCE I NA ŚWIECIE, które zostały opublikowane na naszym FB i stronie szkoły, natomiast w kl. 3 TLimP odbyła się pogadanka nt. OBECNA SYTUACJA TRANSPORTU W LOGISTYCE. Wszystkie klasy uczestniczyły również w wykładach on-line z cyklu LOGISTYKA JEST PIĘKNA, które prowadził prof. dr hab. Bogdan Klepacki, z Wydziału Nauk Ekonomicznych w SGGW w Warszawie. Odbył się również Szkolny Konkurs Fotograficzny TRANSPORT W OBIEKTYWIE, którego zwycięzcą została Julia Podgórska z kl. 3 TLimP. Zwieńczeniem całości będzie udział kilkorga uczniów w Dniu Projektów Szkolnych w ramach Światowego Dnia Kreatywności i Innowacji.

Bardzo dziękuję nauczycielom, którzy włączyli się w powyższe działania lub byli opiekunami na naszych wycieczkach.

Poniżej zdjęcia ze wszystkich działań.

Edyta Antkowiak-Szadkowska