DEN w ZCEMiP

"Nauczyciel to ktoś wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!"
– Beverly Conklin

Dzisiaj w naszej szkole było pięknie, kolorowo i smacznie. Klasy ze swoimi wychowawcami i nauczycielami świętowali w różny sposób Dzień Edukacji Narodowej. Jedni w klasach przy dobrym cieście, herbatce i dobrej muzyce a inni byli na wycieczce, czy w kinie. Jedno jest pewne, to dzień wszystkich NAS.

Z tej okazji życzymy Dyrekcji, Nauczycielom, Pedagogom i Pracownikom ZCEMiP wszystkiego najlepszego, pomyślności i wytrwałości w odpowiedzialnej i niełatwej, ale jakże pięknej pracy. Życzymy również takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i twórczych pomysłów, które podszeptuje serce, wyrozumiałości i oczywiście satysfakcji.
Dziękujemy za włożone serce, niegasnący zapał, zaangażowanie i dar wprowadzania młodych ludzi w dorosłe życie.
Uczniom życzymy sukcesów w nauce, zdania egzaminów zawodowych i maturalnych a Rodzicom, cierpliwości i dużo radości ze swoich pociech.

„Nauczyciel to taki Czarodziej, który ubrany
w cierpliwość i umiejętności siedmiu profesji, dokonuje przemian, o rezultatach których, dowiaduje się po latach od samych poddanych operacji. Efekty jego działania, mierzone są małą iskierką największej w życiu wdzięczności i szacunku."
Tyle…i aż tyle.