ZCEMiP na Pierwszych Targach Rzemiosła

Dzisiaj nasza szkoła uczestniczyła w Pierwszych Targach Rzemiosła w Vulcan Training & Consultancy, organizowanych przez Fundację Reaktywacji Rzemiosła i Aktywizacji Zawodowej FRRAZ w ramach projektu "Tydzień Rzemiosła". Wiele techników, szkół branżowych i pracodawców mogło zaprezentować swoją ofertę edukacyjną i pracy. Uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych mogli porozmawiać z przedstawicielami tych szkół i zakładów, co pomoże im w wyborze przyszłej drogi edukacyjnej i zawodowej. O naszej szkole opowiadali: Emil Kamiński z kl. 2 Tmom, Alan Kosiński z kl. 3 Tep, Aleksandra Pilipczuk z kl. 4 TLimP i Filip Podleżański z kl. 4 TiwG, wraz z nauczycielami Panią Edytą Antkowiak-Szadkowską i Panem Michałem Duszą.