Ślubowanie uczniów klas pierwszych - 2022/2023

19 października 2022r. odbyło się uroczyste przyjęcie uczniów klas pierwszych w poczet szkolnej społeczności Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej. W ślubowaniu wzięli udział  uczniowie ośmiu klas pierwszych  - 1Ti, 1Tiw, 1Ts,  1Tmm, 1Tme, 1Tn, 1Tmo i 1Tep pod opieką swoich wychowawców.
Wydarzenie uświetniła obecność znakomitych gości, których powitali prowadzący uroczystość uczniowie: Daria Durma z klasy 4Tlimp i Jakub Szyburski z klasy 3Tep.
Do zgromadzonych uczniów przemówiła p. Dyrektor Elżbieta Moskal życząc im, by podczas kolejnych lat nauki nie tylko zdobywali wiedzę, ale także rozwijali swoje pasje i nawiązywali przyjaźnie, które przetrwają lata.
Imprezę zakończył krótki program artystyczny związany z życiem szkoły przedstawiony przez szkolną grupę teatralną VITAMINA pod kierunkiem pani Violetty Tarnowskiej.
Zapraszamy na fotorelację na szkolnego facebooka.