Kiermasz ciast w naszej szkole

04 listopada 2022r. odbył się kiermasz ciast w naszej szkole:)
Uczniowie, nauczyciele i pracownicy ZCEMiP mogli zakupić i posmakować ciasta, które upiekła młodzież i ich rodzice. Zebrane w ten sposób pieniądze będą przeznaczone na Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. Dzisiaj udało nam się zebrać 325 zł.
To dopiero początek:) Od przyszłego tygodnia zapraszamy wszystkich do zakupu właśnie takich słodkości w każdą środę aż do końca listopada. Kochani, zamiast kupować drożdżówki w innych miejscach zapraszamy do nas, to szczytny cel.
Razem możemy więcej!!!
Akcje te, to jedne z wielu, które odbędą się w listopadzie i grudniu w naszej szkole. Bierzcie w nich udział!
Dziękujemy:)
Edyta Antkowiak-Szadkowska