Uczniowie kl. 4 ZCEMiP na Targach „Szczecin zaprasza na studia” w Technoparku

15 listopada uczniowie klas czwartych tj. 4 TiwG, 4 TlotG, 4 TmeG, 4 TLimP, 4 TmomP uczestniczyli w Mini Targach „Szczecin zaprasza na studia” w Technoparku Pomerania przy ul. Cyfrowej 6 w Szczecinie. Odbyły się wykłady i warsztaty m.in. na temat:
1. Jak rozpocząć karierę w branży IT?
2. Warsztat z autoprezentacji – Zrób dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
3. Pokonaj stres i przejmij kontrolę nad ciałem i umysłem. Warsztat prezentujący sposoby walki ze stresem.
4. Warsztat motywacyjny - Weź sprawy w swoje ręce!

Wydarzenie dedykowane było dla młodzieży uczęszczającej do klas przedmaturalnych oraz maturalnych, która poszukuje idei dalszego rozwoju osobistego.
Szereg inspirujących warsztatów dało możliwość nawiązania bezpośredniej relacji z przedstawicielami szczecińskich ośrodków akademickich a także kontakt z lokalną przedsiębiorczością, stanowiącą strategiczną wartość dla młodego człowieka, przez którym życie stoi otworem.

Organizatorem wydarzenia w Technoparku Pomerania była Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej. Dziękujemy:)