Warsztaty już za nami

24 i 28 listopada, oraz 01 grudnia odbyły się Świąteczne Warsztaty Plastyczne w naszej szkole. Dwa pierwsze prowadzone były przez Panią Dyrektor Elżbietę Moskal i Panią Katarzynę Maciejewską a dzisiaj przez Panią Edytę Antkowiak-Szadkowską. Uczniowie oraz goście mogli nauczyć się jak wykonać świąteczne kartki i ozdoby np. metodą scrapbookingową i decoupage.

Część z nich będzie można zakupić na WIELKIM, FINAŁOWYM KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM już jutro tj. 02 grudnia w holu szkoły.
Na kiermaszu nie zabraknie pysznych ciast :)
Całość pieniążków ze sprzedaży będzie przeznaczona oczywiście na Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. Serdecznie wszystkich zapraszamy:)