Szkolna wycieczka do Pragi

Uczestniczyliśmy w wycieczce do słonecznej, pięknej Pragi:) Dzięki naprawdę dobremu przewodnikowi mogliśmy poznać historię miasta i posłuchać o różnych zabytkach. Wycieczka była dwudniowa i noc spędziliśmy w 3-gwiazdkowym hotelu. Pierwszego dnia byliśmy na spacerze i zobaczyliśmy majestatyczną Pragę z góry. Byliśmy w cudownej katedrze, na koniec dnia przepłynęliśmy się statkiem po rzece Wełtawa. Następnego dnia wczesnym rankiem wyruszyliśmy do Muzeum Narodowego w Pradze. Zobaczyliśmy wiele kryształów, rzeźb i różnego rodzaju zwierząt. W przestrzeni miejskiej dzieła Davida Cernego i Salvadora Dali. Nie obyło się bez zakupów i dobrej zabawy. Wycieczka udana!:)

Nikola Zielińska, klasa 3Tn

PS Więcej zdjęć na facebooku:)