Targi szkół w Chojnie - 27.04.2023 r.

Dzisiaj odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 1 im. Janusz Korczaka w Chojnie, gdzie odbyły się Targi Szkół.

Po przygotowaniu swojego stanowiska przywitała wszystkich Pani Dyrektor Wioletta Jesiołowska, oraz pedagog szkolny Pani Danuta Bil. Następnie wszystkie zaproszone szkoły przedstawiły swoją ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny. Po wystąpieniach, uczniowie szkół podstawowych wraz z rodzicami mogli podejść do stanowisk, wziąć materiały reklamowe, porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej o danej placówce.

Dzisiaj naszą szkołę reprezentowali Paulina Pietruszka 1 Tep i Casper Gers 1 Tiw wraz z nauczycielami Panią Edytą Antkowiak-Szadkowską i Panem Michałem Różańskim.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie:)