Strona główna

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych 29 - 30.11.2023

Akademia Umiejętności Eurocash po raz kolejny zorganizowała webinar dla nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz uczniów, zainteresowanych budowaniem kariery zawodowej w branżach handlowej i logistycznej, do wzięcia udziału w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych, który odbył się w dniach 29 - 30 listopada 2023r.
Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym od 2020 r. Jego celem jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarach handlu oraz szeroko rozumianej logistyki. Poszczególne prelekcje prowadzili pracownicy Grupy Eurocash, trenerzy Akademii Umiejętności oraz eksperci z firm zewnętrznych, posiadający bogate doświadczenie zawodowe w branżach FMCG i TSL.
Celem każdej edycji Wirtualnego Festiwalu Umiejętności Zawodowych jest również przekazanie uczniom wiedzy (w ramach doradztwa zawodowego) jak m.in. planować swoją ścieżkę kariery, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać kompetencje zawodowe i osobiste.
W tym wydarzeniu przez dwa dni uczestniczyli uczniowie z klas: 5 TLimP, 3 Tep, 2 Tep, 1 Tep i 1 Tmep razem z Panią Edytą Antkowiak-Szadkowską.
- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl