Dni Otwarte - 19.02.2024 r.

Drodzy Uczniowie klas 7 i 8!
Z wielką radością zapraszamy Was do naszej szkoły - Technikum Morskiego i Politechnicznego na DNI OTWARTE, trwające do maja. Tak jak w ubiegłym roku szkolnym przygotowaliśmy dla Was fantastyczne warsztaty!
Oprócz zwiedzania szkoły, macie okazję wziąć udział w zajęciach warsztatowych, prowadzonych przez Waszych starszych kolegów i nauczycieli specjalistów. Przekonajcie się, jak wygląda nauka u nas na co dzień!
Poniżej znajdziecie listę dostępnych warsztatów.
Jednak pamiętajcie, że na zajęcia obowiązują ZAPISY!
Zorganizowane grupy a także osoby indywidualne mogą zarezerwować wizytę poprzez system rezerwacyjny dostępny na stronie: http://dzienotwarty.zcemip.pl/

Jeśli planujecie nas odwiedzić:
Zachęćcie swoich kolegów z klasy i przyjdźcie razem z pedagogiem, wychowawcą lub innym nauczycielem, lub odwiedźcie nas indywidualnie, ale uprzednio zgłoście swoją chęć uczestnictwa telefonicznie.

Kontakt:
koordynator ds. promocji szkół młodzieżowych
p. Edyta Antkowiak-Szadkowska tel. 601199899
Do zobaczenia na Dniach Otwartych!