2014.09.23 - Jesień pełną owoców i warzyw

W jedzeniu nie chodzi tylko o to, byśmy się najedli do syta albo ponad miarę (i to koniecznie smacznie), natomiast chodzi o to by jedzenie przynosiło nam zdrowie.Nasyćmy nasze ciało energią, składnikami odżywczymi, inaczej mówiąc dajmy mu to, czego potrzebuje. Dlatego tak ważne jest świadome odżywianie, czyli wiedza co, kiedy i ile jeść, by być zdrowym.

Dlatego dnia 23 września 2014 rozpoczęliśmy Jesień pełną owoców i warzyw od  poczęstunku każdego ucznia i pracownika szkoły pysznymi jabłkami.

Z życzeniami zdrowia i świadomości odżywiania

Zespół  do Spraw Promocji Zdrowia wraz z 3DTL i 4DTL