Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej przypada na 14 października. Wtedy możemy podziękować naszym nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji za ich ciężką pracę. Uczniowie naszej szkoły przygotowali dla pedagogów niespodziankę. We wtorek,
14 października,odbyło się przedstawienie, przygotowane przez naszych kolegów pod kierunkiem Pani Marzeny Rodziewicz. Na widowni zasiadła Dyrekcja , grono pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców, Samorząd Uczniowski oraz delegacje klas.  Nauczycielom spodobał się humor  zeszytów szkolnych , choć przecież mają go pod dostatkiem na co dzień… Atrakcją programu był pokaz mody nauczycielskiej. Po wybiegu, na którym leżał prawdziwy czerwony dywan, modelki i modele prezentowali kreacje samodzielnie przez siebie przygotowane. Były tam propozycje dla wielu nauczycielskich specjalizacji… oczywiście na wesoło! Nie zabrakło wzruszeń – uczniowie pięknie dziękowali pracownikom szkoły za trud, zaangażowanie i troskę. Pani Dyrektor Elżbieta Moskal skorzystała z okazji, aby spotkać się z uczniami klas pierwszych i wesprzeć ich na początku drogi w szkole ponadgimnazjalnej.

My dołączamy się do życzeń dla nauczycieli – bądźcie szczęśliwi, uśmiechnięci, bo potrzebujemy Waszego wsparcia i opieki.