Bandera już w dole. Sezon żeglarski dobiega końca

W sobotę 25 października  2014 r., na przystani Centrum Żeglarskiego, na znak zakończonego sezonu, opuszczono banderę.  Ekipa  Szkolnego Koła Edukacji Morskiej Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechniczne  również tam była , godnie reprezentując naszą szkołę.

Sezon 2014 był pełen wyzwań i wytężonej pracy. Uroczystość była  okazją, by instruktorzy podziękowali członkom swoich sekcji za aktywność, pracę i sukcesy, które odnieśli w mijającym właśnie sezonie.

Mimo iż bandera już nie powiewa wysoko na maszcie na przystani przy Przestrzennej 21, sezon jeszcze nie skończył się na dobre. Codziennie odbywają się szkolenia młodzieży. Na początku listopada odbędą się żeglarskie zaduszki. Nie pozwolimy zapomnieć, że Szczecin żaglami stoi.