I Bieg niepodległości

W dniu 06.11.2014 (czwartek) na 6. godzinie lekcyjnej /ok. godz. 12.30/ odbędzie się  I Bieg Przełajowy z okazji Święta Niepodległości Polski.

W biegu weźmie udział co najmniej po pięciu przedstawicieli z każdej klasy. Biegi odbędą się w dwóch kategoriach:

KATEGORIA I: uczniowie gimnazjum oraz uczniowie klas I technikum i ZSZ

KATEGORIA II: uczniowie klas II, III, IV technikum oraz ZSZ

KATEGORIA III: dziewczęta

Prosimy wychowawców klas o przygotowanie i przekazanie nauczycielom wf list uczniów biorących udział w zawodach (termin do 04.11.2014 - wtorek).

Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców ufundują pamiątkowe upominki.  Wręczenie nagród odbędzie się na uroczystej akademii w dniu 07.11.2014r.

Udział w zawodach będzie punktowany, a punktacja wliczona do współzawodnictwa międzyklasowego.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego