Sukces reprezentacji ZCEMiP w biegach przełajowych......!!!!!!

05.02.2015r. w Lasku Arkońskim odbył się przełajowy bieg noworoczny, XIII Memoriał im. Lecha Korybut-Daszkiewicza. Nasza szkoła wystawiła reprezentację w kategorii dziewcząt i chłopców. Po podsumowaniu klasyfikacji indywidualnej szkół ponadgimnazjalnych reprezentacja ZCEMiP zajęła I miejsce w kategorii chłopców oraz III miejsce w kategorii dziewcząt. Jest to pierwszy tak poważny sukces uczniów naszej szkoły w zawodach sportowych na szczeblu miasta Szczecina. Należy dodać, iż w kategorii dziewcząt uczennica klasy I TiW Karolina Kulica zajęła II miejsce, natomiast uczeń klasy I Tn Konrad Dziedzic zajął IV miejsce. Nasi reprezentanci w pokonanym polu zostawili uczniów Zespołu Szkół Budowlanych (II miejsce) oraz Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych (III miejsce). Wśród dziewcząt zwyciężyło II LO.

W uzupełnieniu informacji dodamy, że w biegu wzięło udział 26 chłopców i 5 dziewcząt reprezentujących naszą szkołę. Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas I TiW i II TiW, a także pojedynczy uczniowie z klas III TiW, I Tn, I Tl. Wszyscy reprezentanci otrzymają cząstkowe oceny celujące z wychowania fizycznego, co oczywiście będzie miało wpływ na ocenę końcoworoczną. GRATULUJEMY!!!