Sukces logistyków

W dniu 4 marca 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej. W wydarzeniu wzięło udział blisko 250 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski, kształcących w specjalnościach: technik logistyk i technik spedytor. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test jednokrotnego wyboru, który składał się 25 pytań zamkniętych i 5 otwartych. Uczniowie klasy 3Tl: Alicja Maciaszek, Jakub Wojewoda oraz Bartosz Harwat przygotowali się pod czujnym okiem p. Joanny Wachnik.
Cała trójka weszła do finału, natomiast  Alicja Maciaszek zajęła drugie miejsce w Polsce.
Gratulujemy uczestnikom i pani Joannie Wachnik.