2015.10.14 Ślubowanie klas pierwszych

14 października 2015 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. Do naszej szkolnej rodziny dołączyły: klasa pierwsza Gimnazjum Sportowego nr 1 i sześć klas pierwszych Technikum Morskiego i Politechnicznego. Imprezę uświetniła obecność znakomitych gości.Uczniowie złożyli przyrzeczenie na sztandar szkoły. Dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej, Pani Elżbieta Moskal, życząc uczniom wszystkiego najlepszego, wyraziła przekonanie, że każdy z nich osiągnie sukces na miarę swoich możliwości. ślubowanie zbiegło się z obchodami kolejnej rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie pod kierunkiem Pań - Marzeny Rodziewicz i Edyty Szadkowskiej - przygotowali krótki program artystyczny. Życzymy naszym pedagogom samych sukcesów, radości i satysfakcji z wykonywanej pracy!