26.10.2016r. - Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Jury w składzie :

Pani Elżbieta Moskal - Dyrektor Szkoły, Pani Joanna Grębosz–Cichocka  –  z-ca dyrektora ds. kształcenia ogólnego, Panie polonistki: Joanna Curyl i Marzena Rodziewicz wyłoniło zwycięzców i wyróżniło trzy osoby.

Szkolnymi Mistrzami Pięknego Czytania zostali:

I Miejsce- Aleksander Kulbacki - klasa I Tn

II Miejsce Karolina Węclewska - klasa III TL

III Aleksandra Szczerba klasa - ITm

Wyróżnienia:

Patryk Frączek- klasa I Tme

Patryk Wawrowski –klasa I Tm

Jowita Wawrowska- klasa IV Tiw

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, a zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie winszujemy!

Nauczycielki biblioteki:

Anna Brzezin-Bujnowska, Małgorzata Furmann