Wycieczka dydaktyczna - Targi EUROTOOL 2016 Kraków

W dniach 19-23.10.2016 r. uczniowie klas pierwszej i drugiej kierunku technik mechatronik wraz z opiekunami odwiedzili Małopolskę. Głównym celem wizyty w tym regionie Polski były Targi EuroTool 2016, które odbywały się w Krakowie.
Na targach zapoznaliśmy się z najnowszymi obecnie trendami stosowanymi w obróbce skrawaniem, a także z powszechnie użytkowanymi oprogramowaniami CAx (SolidWorks, AlphaCAM).
Dodatkowymi punktami wycieczki były główne atrakcje Krakowa (m. in. Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Lotnictwa Polskiego). Ostatni dzień poświęciliśmy na żywą lekcję historii w byłym niemieckim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau.
Opiekunowie wycieczki: Łukasz Śmigiel, Andrzej Snoch oraz Piotr Rejner.
Na pełną fotorelację z wycieczki zapraszamy na stronę @Pracownia11WCNCCADCAM na portalu społecznościowym facebook.