KOLEJNY UDANY TRENING GIMNAZJALISTÓW I PRZEDSZKOLAKÓW

7 marca r. klasa 1G po raz kolejny zorganizowała trening dla młodszych kolegów z pobliskiego przedszkola „Wesołe Siódemki”. Gimnazjaliści wraz z trenerami Maciejem Mateńko oraz Markiem Safianowem przygotowali dla przedszkolaków gry i zabawy ruchowe, które rozruszały i rozbawiły wszystkich uczestników zajęć. Spotkanie zaczęło się od zabawy, dzięki której uczestnicy mogli poznać swoje imiona. W jej trakcie uczestnicy przedstawiali się sobie jednocześnie podając piłki. Następnie przyszła kolej na Berka – Czarodzieja, podczas którego kilku uczniów próbowało „zaczarować” przedszkolaki. Tempo najmłodszych zmusiło trenera do zaangażowania dodatkowych gimnazjalistów. Kolejnym punktem programu, była ulubiona zabawa starszych i młodszych, czyli strącanie ``żywych kręgli``. W rolę przewracających się obiektów wcielili się nasi uczniowie, którzy podobnie jak przedszkolaki bardzo dobrze się przy tym bawili. Wspólny trening przedszkolaków i gimnazjalistów obie strony uznały za niezwykle udany. Na koniec wspólnej zabawy nasi uczniowie zostali obdarowani przez wychowawców młodszych kolegów ogromną ilością słodkości. Spotkanie było niezwykle udane i będzie długo wspominane zarówno przez gości jak i gospodarzy.