2012.12.06 - Mikołajki w Szkołach Młodzieżowych

Mikołaj ze Śnieżynkami przybyli do naszej szkoły na specjalne zaproszenie Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy nauczyciele, pracownicy, uczniowie zostali obdarowani słodkimi upominkami. W tym roku szkolnym przybysze z Laponii zaproponowali uczniom naszej szkoły wspólną zabawę w różnych Mikołajkowych konkursach. W auli odbywały się konkursy artystyczne, a nad ich sprawnym przebiegiem czuwały opiekunki Samorządu Uczniowskiego - Agnieszka Szeszko i Jolanta Halicka.

W hali sportowej dzięki inicjatywie nauczycieli wychowania fizycznego odbyły się zawody w różnych dyscyplinach: tenis stołowy, piłka nożna i ręczna. W tym roku po raz pierwszy odbył Mikołajkowy turniej w piłce ręcznej o puchar Dyrektora ZCE MiP. W szranki stanęły drużyny uczniów i nauczycieli. W wyrównanym pojedynku, ale trudnym pojedynku wyłoniono zwycięzcę. W tym roku laur zwycięstwa i puchar Dyrektora ZCEMiP przypadł drużynie uczniów.

Rywalizacja w konkursach Mikołajkowych była zacięta, ale uczciwa! Zwycięzców już znamy!
A atrakcyjne nagrody, których sponsorem jest Rada Rodziców, zostaną wręczone w styczniu podczas apelu podsumowującego 1 semestr.