Iskierka Radości

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w ogólnoszczecińskiej akcji „ISKIERKA RADOŚCI”, wieloletniej inicjatywy, która ma na celu pomoc najbardziej potrzebującym uczniom. W sobotę, 25 listopada 2017 r. w C.H. „KASKADA” o godzinie 11:00 rozpocznie się Inauguracja Akcji „Iskierka Radości”.

Od 15 listopada 2017 r. Samorząd Uczniowski ZCEMiP rozpoczyna zbiórkę nowych rzeczy, które będą przeznaczone na licytację charytatywną podczas wyżej wymienionej imprezy w „KASKADZIE”. Każdy z nas ma w domu nową rzecz, która nam się już nie przyda, a ktoś inny chętnie ją kupi (odzież, wyposażenie wnętrz, książki, zabawki, ozdoby, obrazy, gry, płyty fabrycznie zapakowane, przybory szkolne itp.).Znalezione obrazy dla zapytania iskierka radości 2017Pieniądze z licytacji zasilą konto „ISKIERKI RADOŚCI”. W ten sposób możemy przyczynić się do pomocy najbardziej potrzebującym uczniom. Przedmioty można przynosić DO CZWARTKU, 23 LISTOPADA 2017 r. do:

• Pedagoga szkolnego Pana Daniela Masłowskiego ( pokój 120a),
  • Pani Jolanty Halickiej (sala 114)
  • Pani Violetty Tarnowskiej (sala 17)

Działajmy jak co roku szybko i sprawnie! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!