Światowy Dzień Życzliwości w ZCEMiP

W naszej Szkole obchodziliśmy to super święto 21 listopada. J

Po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. J

Tym bardziej, że dzień ten wyróżnił się mnóstwem pozytywnej energii  młodzieży, lawiną ciepłych słów i pozdrowień, ogromnym ładunkiem optymizmu i promiennych uśmiechów. Uśmiechały się nawet etatowe smutasy. Uśmiechali się do siebie nawet ci, którzy na co dzień udają, że się nie znają. Nawet zamienili ze sobą kilka (nie dużo, ale jednak) ciepłych słów. Wszyscy chodzili udekorowani specjalnymi emotikonkami, mającymi oznaczać: „Dla mnie nie jest jeszcze za późno, żebym umiał zachować się życzliwie. Na pewno mi się uda, skoro udaje się milionom ludzi na całym świecie.”

Ta udana akcja naszego Samorządu Uczniowskiego jest żywym dowodem na to, że radość i serdeczność, dobre słowo i uprzejmość to są prezenty, które chcemy dostawać i dawać codziennie.

No to nie wymiękajmy  i kontynuujmy Dzień Życzliwości …. każdego dnia.

Z życzliwym pozdrowieniem )))

Samorząd Uczniowski ZCEMiP