Wojciech Wojan - otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Wojciech Wojan mależy do grona 184 uczniów województwa zachodniopomorskiego, którzy otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów. 27 listopada br. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się Uroczystości Wręczenia Dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.
W uroczystości wziął udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć. Gospodarzem uroczystości był Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół średnich. Może je otrzymać jeden - najlepszy uczeń w danej szkole, który uzyskał najwyższą średnią ocen i promocję z wyróżnieniem albo  uczeń o wybitnych, wyraźnie ukierunkowanych uzdolnieniach, poświadczonych ocenami celującymi w jakiejś dziedzinie wiedzy i mający co najmniej oceny dobre z pozostałych przedmiotów.

Życzymy dalszych sukcesów !