Your IP: 54.196.215.69
Dziś jest: 2018-02-21

Jasełka 2017 w ZCEMiP

21 grudnia w naszej szkole odbyło się świąteczne przedstawienie teatralne przygotowane przez TEATR SZKOLNY VITA-MINA. Spektakl pt. „www.betlejem.pl” zawierał, jak wszystkie sztuki wystawiane przez naszą młodzież, ważne dla wszystkich przesłanie. W kolejnych scenach, przedstawiających obrazki z życia Polaków, aktorzy wspaniale pokazali, że trzeba chcieć się zmieniać na lepsze, trzeba dać sobie szansę na poprawę jakości samego siebie i swojego życia, że można liczyć na innych ludzi, trzeba pomagać i umieć pomoc przyjmować. Charakterystyczne cechy naszego społeczeństwa świetnie zaakcentowali swoją grą nie tylko aktorzy z dłuższym stażem w VITA-MINIE, ale także debiutanci, którzy są cennym nabytkiem w artystycznej ekipie – to wprawni instrumentaliści, wokaliści, tancerze. Pełen pozytywnej energii zespół zaprezentował widzom dobry i mądry spektakl. To VITA-MINA dla serca i umysłu. Dziękujemy wszystkim za wspólną, wesołą zabawę:)

Link do galerii zdjęć