Mamy podium w LA!

Mamy podium w LA! 10 stycznia 2018 r. w Lasku Arkońskim odbył się „Bieg Zimowy”. Nie zabrakło tam również dzielnej reprezentacji naszej szkoły, która wzięła udział w biegu przełajowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Pogoda dopisała, zima była łaskawa, rozgrzewała nas gorąca atmosfera w oczekiwaniu na wyniki.

I tak zajęliśmy w kategorii chłopców III miejsce, w kategorii dziewcząt IV miejsce. Brawo! Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy, a byli to uczniowie klas: 3 Tn, 2 Tme, 2 Tn, 1 Tż, 1 Tiw, 1 Ti, 1 Tmo:

K. Frontczak, J,Gołdyn, D. Hołyński, K. Kałasiewicz, W. Kamieniak, M. Krajnik, D. Lewicki, E. Łukjan, R. Netso, K. Onopiuk, J. Rapacki, G. Sapieja, A. Skulska, A. Twardowska, I. Gładka, D.Gładykowski, D. Lech, M. Sowała, W. Wojan, M. Zagórski, F. Wilk, K. Uchwat, J. Gurgul, J. Cymerman, E. Markiewicz, D. Cencelewski, M. Osipiak, M. Redziak, M. Samek, W. Wesoły, M. Jędrzejewski, D. Jóźwik, A. Zioło, J. Jaszewski, R. Szperling, B. Augustynowicz, F. Malanowski.

Gratulujemy!