Sukcesy naszych sportowców na zawodach LA.

Dnia 11.04. na stadionie ZCEMiP o godz.13.00 rozpoczęły się indywidualne mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w  lekkiej atletyce pod nazwą "Memoriał Ryszarda Klaty". Emocje były ogromne i walka o każdy centymetr i sekundę. Reprezentacja naszej szkoły spisała się super i zdobyła trzy srebrne medale. W pchnięciu kulą wicemistrzem Szczecina został Damian Drążek kl.2Tiw, w skoku w dal wicemistrzem Szczecina został Jakub Raczak kl.2Tbo, trzeci srebrny medal zdobyła sztafeta 4X100m w składzie: Marek Dzodz kl.3Tiw,Patryk Piasecki kl.3Tbo, Michał Mysona kl.2Tiw oraz Jakub Raczak kl.2Tbo, który już zdobył medal w skoku w dal. Ogromne brawa dla Jakuba.

Oczywiście startowali również inni sportowcy ZCEMiP, którzy przyczynili się do zdobycia punktów w ogólnej klasyfikacji szkół. Oto oni: Orkiszewski G.-2ATiw, Kostrzycki M.-1Ti, Zając A.-3Tbo, Kazimierczak M.-2Tme, Mazur P.-2Tme  ,Białoń J.-2Tme, Frontczak J.-1Tbo, Augustynowicz B.2Tn, Grabski J.-2Tn, Malanowski F.-2Tn, Bereźnicki J.-2Tn, Góral J.-4Tiw, Cymerman J.-2Tme, Stegliński R.-2Tme, Napierski B.-1Tme, Humański H.-2Tn, Rudnik N.-2Tme, Frączak P.-2Tme, Lichota K.-1Tme, Wesoły W.-1Tmo, Cembik A.-4Tmo, Jaszewski J.-1Tiw, Stankiewicz S.-2Tn. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy już we wtorek 17.04. Do sukcesu uczniów przyczynili się J.Halicka,D.Śliwińska i T.Piotrowski.