Odwiedziło nas

04496196

Your IP: 3.80.60.248
Dziś jest: 2019-02-18

Projekt unijne w ZCEMiP:Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością dla Kształcenia Morskiego

FaceBookTwitter


Strona główna

Kadeci STS SEDOV w naszej szkole

Dnia 8 czerwca br. z inicjatywy Szkolnego Koła Edukacji Morskiej ZCEMiP mogliśmy gościć w naszej szkole kadetów z największego żaglowca na świecie -  STS SEDOV, który przypłynął do Szczecina na Dni Morza.

Uczniowie rosyjskiego technikum morskiego mieli możliwość zwiedzić naszą szkołę. Dużym zainteresowaniem cieszyła się pracownia nawigacyjna, w której mogli sprawdzić się jako nawigatorzy statku w zaaranżowanych, niebezpiecznych warunkach atmosferycznych.
Uczniowie z Sedova oraz uczniowie z klasy 3Tn ZCEMiP wymienili się doświadczeniami związanymi z nauką zawodu połączoną z nauką kilku słów w języku rosyjskim.
Dzień 9 czerwca 2018 r. przyniósł naszym uczniom wspaniałą niespodziankę. Zostali zaproszeni do zwiedzania Sedova oraz miejsc niedostępnych dla turystów.  Następnie uczniowie ZCEMiP oprowadzili gości  po Szczecinie i spędzili z nimi miło czas.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl