Nasi uczniowie w Dreźnie

W ramach projektu Erasmus+ grupa 15 uczniów z klas 2Tme, 3Tme oraz 4Tm przebywa na stażach zawodowych w Dreźnie . Prace wykonywane  w lokalnych przedsiębiorstwach są merytorycznie powiązane z kierunkami kształcenia stażystów (technik mechanik i technik mechatronik). Dodatkowym atutem wyjazdu jest bogaty program kulturalno - rozrywkowy. Dotychczas uczniowie zapoznali się z przepiękną, odbudowaną po wojnie "starówką", odwiedzili muzeum techniki oraz eksplorowali na terenie Saksonii Twierdzę Konigstein.
 Pobyt w Dreźnie w ramach projektu Erasmus+ trwa od 23 września do 13 października. Opiekunem grupy uczniów jest pan Łukasz Śmigiel.
Zdjęcia z Drezna będziecie mogli obejrzeć już wkrótce w naszej galerii:)