2012.10.26 – Pierwszaki poszukują śladów historii

26 października 2012 roku   w ZCEMiP odbyła się gra terenowa  dla wszystkich pierwszaków. A właściwie dwuosobowych drużyn reprezentujących swoje klasy.

Gra terenowa była formą zabawy w poszukiwanie śladów historii nie istniejących już szkół ZCE i ZSTiM, dlatego nosiła nazwę "Śladami historii".Uczniowie musieli dotrzeć do wyznaczonych punktów kontrolnych w oparciu o mapy i instrukcje, np. rozwiązać krzyżówkę, zagadkę, rebus.

Wszyscy uczestnicy z zapałem i ciekawością ruszyli zdobywać punkty kontrolne. Dopisywały im humory, które rekompensowały kiepską pogodę. Na metę – do auli szkolnej, jako pierwsi dotarli uczniowie klasy 1CM Jakub Kręciwilk i Piotr Grudzień, którym zwycięstwa gratulowała  Pani dyr, Elżbieta Moskal oraz organizatorki zabawy: Izabela Malinowska i Agnieszka Szeszko. Zwycięska drużyna wygrała dla swojej klasy "słodkie nagrody" jak i 20 punktów wliczanych do konkursu "Klasa z klasą".