„ŚWIĘTA LAST MINUTE” – świąteczny spektakl Teatru Szkolnego VITA-MINA

Jak co roku nasz Teatr Szkolny VITA-MINA zaprosił całą społeczność ZCEMiP na przedstawienie bożonarodzeniowe. Tym razem sztuka zawierała przesłanie pielęgnowania tradycji polskich, rodzinnych, ojczystych. Ekipa wspaniałych artystów, w dużej mierze nowych w składzie zespołu, zaprezentowała teatralną dysputę o tym, co ważne w relacjach rodzinnych, o marzeniach związanych ze świątecznym odpoczynkiem, o podziale domowych obowiązków, o wartościach etycznych, które stanowią fundament do budowania rodziny w duchu poszanowania odwiecznych obyczajów i rodzimej, polskiej kultury. Autorkami scenografii były Panie: Dorota Śliwińska i Jolanta Halicka. Dziękujemy za pomoc:) Aktorzy VITA-MINY spisali się na medal i nagrodzeni wielkimi brawami wdzięcznej publiczności życzyli wszystkim ślicznych Świąt. Na zakończenie uroczystego spotkania życzenia złożyli wszystkim: Pani Dyrektor Elżbieta Moskal oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego ZCEMiP - Dominik Lewicki.
Dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania z VITA-MINĄ :)

Violetta Tarnowska

Zdjęcia z tego wydarzenia znajdują się w naszej galerii.