Zwycięzcy konkursu wiedzy zorganizowanego z okazji DBI

W teście wiedzy zorganizowanym z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu wzięło udział 154 uczniów z klas pierwszych TMiP i klasy 3g.

Najwyższą punktację w poszczególnych klasach uzyskali: Mateusz Pasik z klasy 1 Tbom - 24 punkty; Dawid Kopczyński z klasy 1 Tn, Filip Makowski z klasy 1Tmoż i Szymon Bednarek z klasy 3g -  po 23 punkty, Oskar Sukiennik z klasy 1Ti - 22 punkty, Dominik Gągalski z klasy 1 Tme - 21 punktów, Remigiusz Tarnacki z klasy 1Tiw - 20 punktów.

Gratulacje!!!

Najwięcej problemów uczestnikom testu sprawiła odpowiedź na pytanie: Co to jest Internet?
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Internet to sieć stworzona z połączeń pomiędzy wieloma komputerami na całym świecie.

Zapraszamy uczennice, uczniów oraz nauczycieli do zapoznania się z informacjami na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, które zostały zaprezentowane na tablicach w holu szkoły.

Organizatorki: J. Kamińska i K. Michoń.

PS Już wkrótce odbędą się spotkania z funkcjonariuszami policji dotyczące odpowiedzialnego surfowania po sieci:)