#FREE TO TALK

Kolejna edycja szkolnej debaty w języku angielskim #FREE TO TALK za nami. Uczestniczyli w niej reprezentanci klas pierwszych (Michał Grobecki, Emilia Bzdręga, Gos Jakub, Dominik Orkiszewski, Marek Marczuk) i drugich (Jakub Żóralski, Patryk Suchecki, Alex Marach, Hubert Gnoiński-Rąpała, Michał Marcinkowski, Julia Skupińska, Milena Sowała, Kacper Paszkowski).

Rozważano szkodliwość i przydatność gier komputerowych oraz wpływ mediów społecznościowych na nasze życie. Przemówienie, nawet przed grupą kolegów to niełatwe zadanie, z którym uczestnicy poradzili sobie doskonale. Uczestnicy zaprezentowali umiejętność doboru właściwych i różnorodnych argumentów oraz znajomość zwrotów używanych w dyskusjach publicznych. Komisja doceniła szczególnie swobodę wypowiadania się w języku angielskim i wysoką kulturę dyskutowania. Całe spotkanie koncertowo poprowadzili Maciej Krasnodemski i Wiktoria Majewska. Dziękujemy prowadzącym i uczestnikom, do zobaczenia w przyszłym roku!