SYMPATYCZNA AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZCEMiP

„CZYTAMY PRZEDSZKOLAKOM ICH ULUBIONE BAJKI”

W II semestrze Samorząd Uczniowski ZCEMiP realizuje swój nowy samorządowy projekt edukacyjny dedykowany naszym maluchom z sąsiedztwa – dzieciom z Przedszkola Publicznego nr 77 przy ulicy Hożej 8.

W każdą środę wolontariusze samorządowi z klasy I tme: Paweł Zambrzycki i Hubert Modrzyński czytają dzieciom ich ulubione bajki. Maluchy bardzo się cieszą i zawsze niecierpliwie oczekują kolejnego spotkania ze starszymi kolegami z naszej szkoły. Nasi milusińscy sami wybierają bajki, które chcą poznać i usłyszeć a Paweł i Hubert z wielkim zaangażowaniem i sercem zabierają dzieci w baśniowy świat.

Zapraszamy kolejnych chętnych uczniów do sympatycznych spotkań z przedszkolakami:) Zawsze to miło zobaczyć ich uśmiechnięte buzie, przypomnieć sobie swoje dzieciństwo i pobyć chwilę razem z maluszkami w lepszej, bajkowej rzeczywistości.

Samorząd Uczniowski ZCEMiP
wraz z Opiekunami