Odwiedziło nas

05203118

Your IP: 18.215.161.19
Dziś jest: 2019-06-19



Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością dla Kształcenia Morskiego

FaceBookTwitter


Strona główna

Plan zajęć 16 kwietnia 2019r. (wtorek)

Plan zajęć 16.04.2019r.

Klasa 1Tn ( basen odwołany)

1.    ----------------------------

2.   -----------------------------

3. Budowa statku J.Sarniak 12W

4. Nawigacja M.Otawa s.23

5. Nawigacja M.Otawa s.23

6. Nawigacja D.Kotkowska s.19

Klasa 2Tn

1.   Stateczność K.Staszewska

2. Nawigacja ¼ + 3/4 gr K.Staszewska s.125 i Nawigacja  2/4+  4/4 gr D.Kotkowska s.19

3. Nawigacja ¼+ 3/4 gr  K.Staszewska s.125/ Nawigacja 2/4 + 4/4 gr D.Kotkowska s.19

4. Ratownictwo A.Łabuś – Steglińska s. 129

5. Ratownictwo A.Łabuś – Steglińska s.129

Klasa 3Tn

1. Pełnienie wachty morskiej – ¼ gr M.Otawa s.4
2. Pełnienie wachty morskiej  - ¼ gr M.Otawa s.4
3. Ratownictwo – A.Łabuś- Steglińska s.129
4. Stateczność  - K.Staszewska s. 125
5. Nawigacja prat.  K.Staszewska s.125 (cała klasa)
6. Nawigacja prakt.  K.Staszewska s.125 ( cała klasa)

Klasa 1Tmż (  basen odwołany)

1. TWiR  ½ grJ.Sarniak 12W
2. Rysunek tech. – ½ gr J.Sarniak 12W
3. OST  ½ grupy  A.Usielski 12AW
4. Budowa okrętu ¼ gr J.Sarniak 12W ; EWPS – 4/4 gr D.Kotkowska s.19
5. Rys. tech. ¼ gr J.Sarniak 12W , EWPS – 4/4/ gr D.Kotkowska s.19
6. TBoRMMiUO ½ gr. J.Sarniak 12W, BiWPS 2/2 gr. H.Stańczyk 12AW

Klasa 2Tż

1.   --------------------------

2. MiUO A.Usielski 12AW

3. BiWPS J.Taganow 27W

4. BiWPS J.Taganow 27W

5. BiWPS J.Taganow 27W

2 grupa 2Tż zajęcia w Akademii Morskiej godz.8,00

 

Klasa 2Tmo

1.  ------------------------------

2. TWiR J.Taganow  s.27W

3. Ochrona środowiska morskiego B.Zalewska  s. 26

4. Okrętowe silniki tłokowe A.Usielski  12W

5. Okrętowe silniki tłokowe A.Usielski  12W

6. MiUO J.Taganow s.27W

7. Rys. tech.  J.Sarniak s.12W

Klasa 3Tmo

1. Eksp.siło ½ H.Stańczyk 13W
2. Eksp.siło ½ H.Stańczyk 13W
3. Eksp.siło ½ H.Stańczyk 13W
4. Eksp.siło 2/2  H.Stańczyk 13W
5. Eksp.siło 2/2  H.Stańczyk 13W
6. Eksp.siło 2/2  H.Stańczyk 13W

 Klasa 3TBO

 Kurs spawania

Klasa 3G

2. wychowanie fizyczne – P. Podgórski, hala sportowa

3. wychowanie fizyczne – P. Podgórski, hala sportowa

4. wychowanie fizyczne – P. Podgórski, hala sportowa

 Klasa 1TiW

  1. Systemy operacyjne , D. Woźniak , 40W
  2. Chemia – B. Zalewska, s. 26
  3. Historia – G. Suliga – Kwoka , s. 131

Klasa 1Ti

2. Systemy operacyjne, D. Woźniak, s. 131

3. Systemy operacyjne D. Woźniak, s. 131

4. Historia, G. Suliga – Kwoka, s. 131

5. Historia, G. Suliga – Kwoka, s. 131

6. Chemia, B. Zalewska, s. 131

Klasa 3Tia

5. Technologia internetowe, E. Moskal, OKO

6. Technologia internetowe, E. Moskal, OKO

7. Technologia internetowe, E. Moskal, OKO

Fakultety maturalne z fizyki (2, 3, 4 lekcja) – p. D. Kmieć

Pozostałe klasy – zajęcia sportowe w sali gimnastycznej (od 9.00 – 12.00).

      Internat – czynny.

     Stołówka- pracuje.

Informacje dotyczące kolejnych dni publikowane będą na bieżąco.

- Technikum Morskie i Politechnicznej -

- Branżowa Szkoła I stopnia -

- LO dla Dorosłych - Szkoła Policealna dla Dorosłych -

KONTAKT: 71-699 Szczecin, ul. Hoża 6, tel. 91-44-20-933 fax.: 91-44-20-516 e-mail: sekretariat@zce.szczecin.pl