Uczniowie ZCEMiP Mistrzami Szczecina w Badmintona!

Reprezentacja ZCEMiP w czwartek 4 kwietnia  zdobyła złote medale w  Mistrzostwach Szczecina w Badmintonie. Do turnieju zgłosiło się 13 drużyn  podczas kolejnych etapów eliminacji do finałów rozegrali 12 meczów (gra pojedyncza i podwójna) w grze  eliminacyjnej (I miejsce w grupie) i grze półfinałowej (II miejsce). Finałowe spotkanie odbyło się w ZSB, zmierzyły się  ze sobą cztery najlepsze drużyny, biorące udział w Finałowym Turnieju Mistrzostw.  Złoci medaliści  lider Bartosz Korycki 2 Tbom, Sebastian Węglarz 1 Ti, Jakub Gołaś 2 Tme i tu byli bezkonkurencyjni w finale pokonali zespół z ZS 4 i  2 drużyny gospodarzy turnieju   ZSB.  Na zakończenie rozgrywek sportowych  zawodnicy otrzymali puchary, pamiątkowe medale i dyplomy. Naszym Mistrzom  gratuluję  wielkiego sukcesu i życzę powodzenia w rozgrywkach regionalnych.

Opiekun drużyny Dorota Śliwińska