2013.01.25 - Studniówka w Technikum Morskim i Politechnicznym

Miło szaleć kiedy czas po temu… Słowa Jana Kochanowskiego towarzyszyły uczniom Technikum Morskiego i Politechnicznego podczas Balu Studniówkowego, który odbył się 25 stycznia w hotelu DOBOSZ w Policach. Uczniowie zaprosili do wspólnej zabawy dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne, osoby towarzyszące oraz rodziców. Bal rozpoczął tradycyjny taniec, czyli polonez. Piękny układ choreograficzny jest zasługą nauczycieli wychowania fizycznego: Pani Doroty Śliwińskiej i Pana Przemysława Sztolcmana.

Po przemówieniu Pani Dyrektor Elżbiety Moskal, która nakazała zapomnieć uczniom i nauczycielom o testach, sprawdzianach i arkuszach maturalnych, rozpoczęło się studniówkowe szaleństwo. Rzeczywiście, zabawa była przednia i chyba wszyscy naprawdę zapomnieli, że do matury zostały tylko 102 dni, czyli 2448 godzin. Zabawę urozmaiciły występy uczniów, prezentacje zdjęć poszczególnych klas oraz słodkie niespodzianki: ogromny tort i fontanna czekolady.

"Szkoda, że Studniówka to tylko jednorazowa impreza…", twierdzili zadowoleni goście opuszczający bal. To prawda, taka uroczystość zdarza się tylko raz w życiu każdego ucznia...