Klasy pierwsze Mistrzami Szczecina w piłce nożnej!!!

23.05. w czwartek odbył się finał turnieju Licealiady Klas Pierwszych w piłce nożnej. Uczniowie ZCEMiP zdobyli zaszczytne pierwsze miejsce. Rozegraliśmy spotkanie z Liceum nr XIII, które zakończyło się remisem 3 do 3. Zwycięstwo w całym turnieju przyniósł nam mecz z naszym sąsiadem Liceum nr XVIII. Walka była bardzo zacięta do ostatniej minuty nie wiadomo było kto zostanie Mistrzem Szczecina. Do zwycięstwa poprowadził nasz zespół Mikołaj Bogdanowicz, który po doskonałych podaniach swoich kolegów strzelił trzy gole. Czwartego gola strzelił Dominik Gągalski. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 4 do 3 dla naszych piłkarzy. Sportowcy zostali nagrodzeni złotymi medalami i ogromnym pucharem ufundowanym przez MOS w Szczecinie. Szkołę reprezentowali: F. Bąba (klasa: 1 Tiw),J. Kryszewski (klasa: 1 Tiw) K. Bańkowski (klasa: 1 Ti, D. Augustajtys (klasa: 1 Tiw), T. Łacinnik (klasa: 1 Tmoz) ,M. Rzeźnicki (klasa: 1 Tmoz) A. Drelich (klasa: 1 Tn) M. Bogdanowicz (klasa: 1 Tme) D. Gągalski (klasa: 1 Tme) A. Grzesik (klasa: 1 Tme) D. Majowicz (klasa: 1 Tme) S. Popiołek (klasa: 1 Tme) M. Prędkiewicz (klasa: 1 Tme) D. Szczegura (klasa: 1 Tme).

Opiekunki piłkarzy J. Halicka i D. Śliwińska.