ZAKWATEROWANIE UCZNIÓW DO INTERNATU 2019/2020

Zapraszamy 1 września. od godziny 15.00

W pierwszej kolejności kwaterowani będą uczniowie nowo przyjęci, którzy powinni zgłosić się do internatu z rodzicem lub opiekunem prawnym.

W dniu przyjęcia do internatu nie zapewniamy wyżywienia.

PROSZĘ  DOKONAĆ OPŁATY za wrzesień przed przybyciem dziecka do internatu

i przy kwaterowaniu okazać dowód wpłaty

Kwota:429,00zł z dopiskiem opłata za internat

UWAGA! Uczniowie klas morskich, którzy byli w czerwcu w rejsie i rozpoczynają rok szkolny 9 września 2019r.,wpłacają przed przyjazdem do internatu 359,00zł.

2.   Odpłatność za pobyt w internacie w roku szkolnym 2019/2020 wynosi:

135,00 zł za miesiąc - mieszkanie

14,00 zł dzienna stawka żywieniowa

3.  Odpłatność za mieszkanie i wyżywienie  od października należy regulować w terminie do dnia 10 każdego miesiąca.

NUMER KONTA:

PKO BP    15 1020 4795 0000 9802 0278 3736

Brak terminowej opłaty skutkuje skreśleniem ucznia z listy mieszkańców internatu.

Wniesiona opłata za posiłki ulega zwrotowi w przypadku gdy nieobecność wychowanka w internacie zostanie zgłoszona najpóźniej dzień wcześniej do godz. 10.00

4.   Wszyscy mieszkańcy internatu muszą być w nim zameldowani na pobyt czasowy. Dokumenty potrzebne do zameldowania:

- wypełniony wniosek:

Pobierz http://eurzad.szczecin.pl/files/B847BA6A59EF4ACE9AD76BA097758B28/Zg%C5%82oszenie%20pobytu%20czasowego.pdf

- skrócony odpis aktu urodzenia, poświadczenie zameldowania na pobyt stały lub dowód osobisty

Wychowanek, który rezygnuje z mieszkania w placówce zobowiązany jest do wymeldowania się.

5.   Rodzice (opiekunowie prawni) wychowanków ze specyficznymi problemami zdrowotnymi mają obowiązek zgłoszenia tego faktu nauczycielom wychowawcom grup.

Wychowankowie ze specyficznymi problemami zdrowotnymi przyjmowani są  do internatu na podstawie zaświadczenia lekarskiego, zezwalającego na pobyt w internacie.

6.   W sytuacji gdy wychowanek w ciągu tygodnia  nauki opuszcza placówkę zobowiązany jest uczynić to za zgodą wychowawców oraz za potwierdzeniem telefonicznym, pisemnym lub osobistym ze strony rodziców ( opiekunów prawnych).

7.      Obowiązują następujące zwolnienia z internatu:

- w czasie wolnym od nauki własnej do godz. 16.30- wpis dokonywany jest w zeszycie wyjść

8.   Kategorycznie zabrania się korzystania w pokojach mieszkalnych z wszelkiego rodzaju urządzeń elektrycznych( żelazka, opiekacze itp.). Posiadamy wymieniony sprzęt, który młodzież wypożycza i użytkuje za wiedzą wychowawcy.

10. Wychowankowie internatu mogą za zgodą wychowawcy  korzystać z własnego sprzętu komputerowego o ile jego stan techniczny gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

W czasie nauki własnej dopuszczalne jest użytkowanie sprzętu komputerowego tylko i wyłącznie dla celów edukacyjnych. Wychowanek osobiście odpowiada za swój sprzęt  a w przypadku zniszczeń i kradzieży nie wysuwa roszczeń wobec placówki.

11.  Uczeń przyjeżdżając do internatu musi posiadać:

- własną pościel (kołdra, poduszka, poszwa, poszewka prześcieradło)wymiana minimum co 3 tygodnie

- ręczniki, przybory toaletowe, klapki pod prysznic

- komplet potrzebnych naczyń i sztućców ( do użytku osobistego)

W internacie obowiązuje zakaz wynoszenia naczyń ze stołówki

12.  Inne sprawy wyjaśnia Regulamin Internatu i Procedury .

13.  Telefony kontaktowe:

Wychowawcy:91 4282500