Ślubowanie uczniów klas pierwszych 2019

Dnia 10 października 2019r, odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych ZCEMiP. Ten rok jest szczególny, bowiem uczniami naszej szkoły zostali absolwenci gimnazjów jak i uczniowie ośmioklasowej szkoły podstawowej. Uroczystość zaszczycili przybyli licznie goście, nauczyciele i rodzice. Po przedstawieniu wychowawców klas pierwszych uczniowie złożyli przyrzeczenie na sztandar szkoły.Po ślubowaniu uczniowie z grupy teatralnej VITAMINA przedstawili krótki program artystyczny, a przedstawiciele klas wojskowych zaprezentowali pokaz musztry.Na koniec uroczystości nie zapomniano o zbliżającym się Święcie Komisji Edukacji Narodowej. Przedstawiciel Samorządu Szkolnego w imieniu całej społeczności uczniowskiej złożył serdeczne życzenia wszystkim pedagogom i pracownikom szkoły.