2. miejsce w miejskim współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych

W imieniu wszystkich sportowców Technikum Morskiego i Politechnicznego z rąk Pana Prezydenta Krzysztofa Soski i Pani Lidii Rogaś (Dyrektora Wydziału Oświaty) nagrodę odebrali Damian Drążek (4BTiw), Mateusz Drapała (4Tn), Jakub Raczak (4 Tbo), Wiktor Zieliński (2Tiw), Piotr Czerniak (2Tiw) i Pani Jolanta Halicka. Dzięki wspólnemu wysiłkowi w piłce ręcznej, nożnej, koszykówce, lekkoatletyce i tenisie stołowym mamy 2. miejsce w miejskim współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019.

To wielki sukces naszych sportowców i nauczycieli wychowania fizycznego. Gratulujemy.