INAUGURACJA „ISKIERKI RADOŚCI” 2019

Uroczysta inauguracja tegorocznej akcji charytatywnej „ISKIERKA RADOŚCI” odbyła się w „KASKADZIE” 30 listopada br.

Nas również nie mogło zabraknąć w tej szlachetnej inicjatywie, więc reprezentacja ZCEMiP,  Gabrysia Markiewicz oraz Aleksander Kulbacki, pięknie wystąpili z programem muzycznym dla szczecińskiej publiczności. To już XIX Edycja „ISKIERKI RADOŚCI”, z której dochód przeznaczony jest na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, uczniów szkół naszego miasta.

Akcja trwa, więc zwracamy się z apelem do całej społeczności ZCEMiP o przynoszenie artykułów papierniczych oraz higienicznych i dostarczanie ich do Opiekuna Samorządu Uczniowskiego, Pani Jolanty Halickiej (sala 114) oraz do Pedagogów szkolnych lub swoich Wychowawców. Co roku z takiej akcji kilkoro z naszych Uczniów otrzymuje pomoc materialną.

Z góry dziękujemy wszystkim za dobre i otwarte serca. Czekamy na Was!

Samorząd Uczniowski i Opiekunowie